Verification: d0160535002a9d99
проект
Навчальний курс для фахівців допомагаючих професій

Психіатрія
для психологів

Ви навчитеся визначати: хто прийшов до вас у кабінет, яку патологію "приніс", чи можете ви допомогти і якщо так, то як саме

Вітаю, колеги. Якщо іноді ви зустрічаєтеся з дивними клієнтами у себе в кабінеті та не знаєте, що з ними "робити". Якщо проковтнули сотню книжок та відео про депресії та психопатів, але заплуталися вкрай. Якщо за перших скарг клієнта на знижений настрій - тестуєте його за шкалою депресії Бека, отримуєте максимальні (звичайно ж) бали і направляєте до психіатра. Якщо переживаєте почуття провини, що немає ефекту від терапії (тому же робите, що вмієте, а не те, що потрібно клієнту)...
- ...схоже, вам потрібен курс "Психіатрія для психологів". Інакше так і залишиться незрозумілим, як вам із цим працювати

Давайте знайомитися

Мене звуть Тетяна Станіславська. Я – психоаналітик, клінічний психолог, сексолог. У моєму портфелі багато клінічних кейсів: більше 10 років я працюю з погранічними пацієнтами, проводжу підтримуючу терапію для людей з діагнозами "великої психіатрії". Консультую родичів людей із психічним нездоров'ям.

Запрошую на курс
"Психіатрія для психологів"

Спочатку я була впевнена, що ті, кому ці знання потрібні – вже їх здобули, а решті вони не потрібні. Потім мені здавалося, що джерел інформації нині - достатньо, їх здатний отримати будь-хто, без моєї допомоги. А потім виявила, що в них нема головного: структури, каркасу.

Тож пропоную нарешті розібратися з усім цим!

Як психоаналіз пов'язаний із психіатрією? І чому я, психоаналітик, говорю про клінічні кейси?

Фрейдистська школа аналізу - найбільш клінічно орієнтований напрямок психології. Фрейд був лікарем-психіатром, професором медицини. А ще – почесним членом низки європейських товариств психіатрії/неврології та Американської психіатричної асоціації (яка розробила класифікацію псих.діагнозів DSM).

Фрейд стажувався у великих психіатрів та вивчав роботу мозку в психіатричних клініках - звідси його відкриття у лікуванні неврозів та психопатологій.

Зараз психоаналіз включений до навчальних програм підготовки психіатрів у ВНЗ по всьому світу, як терапевтичний інструмент роботи з розладами. Як у поєднанні з психофармакологією, так і без неї.
Де ще психолог може отримати знання психіатрії? В ординатурі при великому університеті. Або проходячи інтернатуру після будь-якого медичного університету. Або в процесі здобуття вищої освіти з психоаналізу.

Звичайно, цей курс не замінить 6-8 років вишу. Після нього ви не станете ні психіатром, ні психоаналітиком. Але у вашому портфелі з'явиться папка нової компетенції із чіткою структурою, яку ви зможете нарощувати.

Модуль 1.
БАЗОВиЙ


Для студентів психфаків та психологів, які тільки починають практику. Для представників будь-яких допомогаючих професій, які стикаються з прецедентами неоднозначної поведінки клієнтів.

Модуль 2. ЕКСПЕРТНИЙ


Для психологів, які практикують давно, але маючи справу із психічними девіаціями клієнтів - почуваються професійно невпевнено.
Восени 2021 року я провела два потоки цього курсу. Про новий набір - повідомлю на своїх сторінках у соцмережах
Запрошую в терапію
+380 67 95 92 911 (WhatsApp, Viber, Telegram)
namaste4people@gmail.com
Made on
Tilda